השכרת שירותים לחתונה במחיר מוזל

האלמנטים האדריכליים בשירותים ניידים מפוארים

כל הקרונות שלנו בין אם מדובר בתאי שירותי בלבד או תאי שירותים ניידים משולבים בחדרי ייעודיים,  קטנים בני 2 תאים או גדולים יותר ובעלי תאי שירותים מפוארים רבים יותר,  כולם עוצבו בקפידה, מצופים בשיש מודרני, ממוזגים במערכות עוצמתיות כולל אוורור ובישום ניחוחות משכרים, מאובזרים מיטב הטכנולוגיה והנוחות,  וכן, לא שכחנו לאבזר הקרונות במערכות שמע שתנעמנה את זמן השהייה בתאי השירותים הניידים במוסיקה לבחירתכם.

.הקרון עצמו גדול מאד ומרווח ונותן תחושה של חדר העומד בפני עצמו . ניתן למקם את הקרון בכל שטח בין אם זה יער, חצר אחורית או חוף הים. שירותים ניידים מפוארים מחולקים ל-2 אגפים, נשים וגברים.


נשים וגברים בתאי השירותים

השמירה על הפרדת תאי השירותים בין גברים נשים נדרשת במקרים רבים של אירועים הינה נוחה ביותר בתאי שירותים ניידים מפוארים של פורשור מומחים היא משימה קלה עבורנו והבטחת נוחות שקט נפשי למארגני האירוע בכל הנוגע להפרדה הדרושה בשירותים הניידים והנוחות לאורחים.  עקב כך שאצלנו בכל תאי השירותים הניידים קיימת עמדת שטיפת ידיים עם כיור מהודר, ברזים חדשניים, סבוניות ללא מגע יד אדם, מייבשי ידיים אוטומטיים  ומתקני ניגוב עם נייר איכותי ונעים.

תאי השירותים הניידים הן של הגברים והן של הנשים מאובזרים כמובן גם במראות גדולות ונוחות ומכילים את כל האמצעים הדרושים לשימוש מפנק.

מבנה השירותים הניידים מאפשר חלוקה נוחה, שווה או לא שווה עפ"י מבנה הקהל כך שיותאם באופן אופטימלי לצרכים והנוחות של האורחים מבלי ליצור תור באגף אחד ואי-שימוש זמני באגף השני. אגב, כל התאים בקרון מסומנים בשילוט מעוצב המתחלף עפי הצורך של כל אירוע ואירוע וכן מאובזרים במתקני סימון על תאים פנויים לשימוש או תפוסים ע"י משתמשים.

אין בשירותים הניידים של פורשור מומחים "לובי" משותף למספר תאים העלול בתוך דקות להפוך למקום כינוס עם רצפה רטובה מלאה בניירות ניגוב משומשים והרגשה של צפיפות.

אגף מיוחד עם משתנות לגברים.

בשירותי הגברים בקרות השירותים הניידים הגדולים משני תאים ניתן לשלב חדר משתנות מהודר ויעיל המאפשר התפנות מהירה  בנוסף לשתי משתנות מודרניות ומופעלות ע"י רגשי אינפרה-אדום וכמובן לצד תאי שירותים עם אסלה אשר ישמשו גם הם לנוחיות הגברים במידת הצורך ועל פי החלטת המזמין .ברו שגם תאי המשתנות זוכים לשירותי הניקיון הצמוד של אנשי הצוות.

שירותים ניידים מפוארים – הפתרון המושלם למגוון אירועים במחיר מוזל

ענף השכרת תאי שירותים ניידים מפוארים בארץ מהווה פתרון או נכון יותר פתרונות מגוונים לבעיות טכניות הצצות בתכנון אירועים בשטח או בחצר. באולמות בהם מחסור בכמות תאים, במקומות בהם לא קיימת הפרדה נוחה בין נשים לגברים כאשר יש בה צורך או במקומות שאין בהם שירותים נגישים ונוחים לנכים ובעלי מוגבלויות.  כמו כן נותנים השירותים הניידים המפוארים מענה מהודר, הגייני ונוח לאירוע חברה, גיבוש  וטיולי משפחות . אין ספק כי מבנה מפואר ממוזג ומערכות אסלות חרס מהודרות וחכמות עם מערכת ווקום חדשני ומערכות עצמאיות להברקת האסלות בשילוב כיורים ועמדות שטיפת ידיים מהודרות בתאי שירותים ניידים מפוארים כולל מערכות בישום וצוות שירות צמוד הינם מענה הולם למגוון בעיות באירועים השונים.

נצלו מבצעי שריון מוקדם והשכרת שירותים לחתונה במחיר מוזל

שירותים מפוארים לאירוע - האטרקציה באירוע שלכם

האורחים שלכם יהיו המומים!  השירותים הנידים של פורשור מעניקים להם חוויה מאטמוספירה אחרת שתהיה שיחת היום של האירוע שלכם, אפילו יותר מהשיחה על רמת הכיבוד ומומחיות חברת הקייטרינג או השף הידוע שהזמנתם. אתם צפויים לקבל אין ספור מחמאות על המראה המפואר והעיצוב של השירותים. לא תפסיקו לשמוע על המיזוג הנעים וכמו כן על שירותי הניקיון שדאגו לבדוק כל תא לאחר כל אורח בכדי להבטיח שהשירותים יהיו נקיים בכל רגע של האירוע וחידוש ציוד כגון ריחנים, נייר ניגוב ידיים, סבון נוזלי בסבוניות האוטומטיות וכמובן חידוש נייר טואלט איכותי באופן תדיר

לא מפתיע הדבר שקיימת עלייה משמעותית בישראל בהשכרת שירותים זמניים לאירועים ברמת הביקוש בתחום השכרת שירותים ניידים מפוארים ומקביל עליה במגוון והאפשרויות העומדות לרשות הציבור כעת בין אם מדובר באירועים פרטיים או מסודיים, בבית או בשטח וכמו כן עליה במספר ספקי השירותים הניידים והפתרונות שהינם מציעים לצד ירידת מחיר השכרת שירותים ניידים.