כיצד בוחרים שירותים ניידים לאירועים

כשנערכים למסיבה, חתונה או כל סוג אירוע אחר בשטח יש לקחת בחשבון את כל האמצעים הדרושים להצלחת האירוע  כך שהאיורע יהיה מוצלח והמוזמנים יתפעלו, כמובן שי לתת הדעת לכל צרכי המשתתפים  וכמובן חובה לדאוג  להשכרת שירותים ניידים לאירועים נוחים ומאופרים שיעמדו לרשות האורחים שלכם במהלך האיורע נקיים ומצוחצחים.
את סוג השירותים הנכונים חשוב להתאים למספר נתונים כגון מזג האויר הצפוי בעת האירוע במיקום האיורע ואפיון השטח בו ייערך, כמות המוזמנים,  אופי האירוע ומשכו מבחינת כמויות האוכל והשתייה, מרחק האיורע מנקודת היציאה לדרך של האורחים, הצורך במתקני הנגשה, נטילה, הכנה ואיפור. גם למגדר וכמות המשתתפים יש משמעות מבחינת חלוקת תאי שירותים ניידים לגבריו נשים והצורך בתאי משתנות כדי ליצור סביבה נחוה ונעימה באירוע ללא תורים בחזית השירותים הניידים המפוארים כמובן!
לעיתים, אינכם מודעים לאפשרויות השונות וההבדלים בין השירות הנלווה הנדרש ומיבנה תאי השירותים הניידים המתאימים לכם ביותר מבין כל אפשרויות השכרת שירותים ניידים המוצעות באינטרנט. לכן, נשמח שתפנו אלינו בטלפון, בווטאפ או בטופס השארת פרטים ואנו מטיחים ליצור עמכם קשר טלפוני בשעות הפעילות ולספר לכם על מגוון האפשרויות והמבחר לסייע בידכם לבחור את השירותים הנכונים בהתאמה לאירוע שלכם לאחר שתקראו סקירה קצרה זו שערכנו עבורכם.

כמה שירותים ניידים צריך לפי מספר מוזמנים?

מספר המוזמנים
יש שיאמרו כי התכנון הטוב ביותר הינו לפי מתכונת של שריון מספר תאי שירותים לפי מפתח של כ 80-90 אורחים לכל תא שירותים כדי לאפשר נוחות וזמינות תאים פנויים ללא תור מציק.
לדעתנו זו שיטה פשטנית וכאמור יש לקחת בחשבון את מכלול נתוני האירוע שציינו ואז להחליט גם לגבי סוג השירותים הניידים, כגון תאי משתנות, מספר תאי אסלות, צורך בתא "נטלה" או איפור וכו' . יש לקחת בחשבון גם כמויות כיבוד שתייה ואלכוהול. כלומר, שתפו אותנו בעוד מועד בכל הנתונים האלה וענו בכובד ראש על כל השאלות ה"מציקות" שלנו. מטרתנו הינה הבנת מכלול הצרכים הזנתם למערכת הממוחשבת של פורשור -מומחים והתאמה מיטבית של תאי שירותים ניידים לאירוע שלכם.
מבנה השטח ואופי האירוע
סיור המקדים שכבר דיברנו אודותיו, נוכל ללמוד ולהבין גם את ארגון האירוע מבחינת מיקום אזור הישיבה, מיקום רחבת הריקודים או אזור הרצאה ומצגות כך שנוכל לסייע בבחירת המיקום הטוב ביותר להצבת השירותים הניידים עד רמת תכנון כיוון הדלתות, התאורה , סגנון המוסיקה ועוצמתה.
לעיתים מצדיק אופי ומבנה האירוע השכרת שני קרונות שירותים ניידים בעלי תאים במספר או סוג שונה כך שיתנו מענה מתוכן כהלכה, פרטיות וללא יצירת תורים מיותרים או להבדיל תאי שירותים נידים מיותמים מפעילות.
באירוע בו מוזמנים תאי שירותים כימיים או שירותים ניידים בעלי מערכות מיושנות או פשוטות יש לקחת בחשבון נושא לא נעים של ריחות צחנה הנובעים בדרך כלל משילוב חומרים של שירותים כימיים כימיים או שירותים עם "קומפוסט" ואז יש להקפיד שבעתיים על ריחוק השירותים הכימיים מאזור התכנסות, ריקודים, מזון ושתיה.
כמובן מומלץ לבחור מראש בשירותים ניידים מפוארים המצוידים באסלות חדשניות ומשוכללות המותקנות עם מערכת תת-לחץ שתפקידה לשאוב את תכולת האסלות בשירותים הניידים ולא פחות חשוב לשאוב את הריחות מהתאים תוך בישום ומערכת מרססי לחץ שתפקידה להחזיר האסלות (חרס לבן מבהיק) למצב התחלתי מבריק והגייני.

שירותים ניידים לאירועים – מה חשוב לברר טרם החלטה?

כמו בכל שירות רצוי ללקוח להשוות בקפידה כל הנתונים כגון הפאר, העיצוב, הטכנולוגיה, הנדסת האנוש, מערכות גיבוי, נגישות ולא פחות חשוב לדרוש  ביקור מקדים לפני מועד האירוע לבדיקת השטח, להבנת התנהלות החתונה , הכנס או המסיבה.
רבים הנושאים שיעלו בביקור זה של הצוות שמטרתו העיקרית היא הרגשה רגועה ובטוחה בבוקרו של איורע ובמהלך התקנת השירותים הניידים – מטרתנו הינה הגעה והתקנה לאחר שהצוות כבר מודע לכל הנתונים כגון, אספקת חשמל או גנרטור, מקור מים או הבאת מים,  חיבור ביוב או קליטת ביוב במיכלי השירותים הניידים, כיוון הגעת האורחים לאיורע ולשירותים הניידים, תאורה ועוד. הכל ללא צורך להטריח את המזמנים או את המפיקים במקום. זה האיורע שלכם וגם לכם מגיע להינות בו!
רצוי לבדוק האם השירותים הניידים יטופלו וינוקו ע"י אנשי צוות צמודים, מה גילם ומה הכשרתם, וכמובן האם יארחו את המשתמשים בנועם ויישארו צמודים לחזית השירותים הניידים לאורך כל האירוע.
 ההמלצה היא כמובן לדרוש אנשי שירות בוגרים ואחראיים להבדיל מבני נוער או חיילים בחופשה שעשויים להיות רדומים ועקב אופי העסקתם ללא וותק בשירותים ניידים, וללא ידע נדרש בפתרון בעיות ניקיון ואף בעיות טכניות שעלולות לפגום בשירות ובאירוע.
 בכדי למנוע הצורך באזעקת טכנאי במקרה תקלה והתארכות זמן ההשבתה בין מועד הקריאת, הגעה וזמן טיפול תקלה, רצוי לבדוק אפשרות של 2 אנשי שירות צמודים שאחד מהם טכנאי מיומן המכיר את כל מערכות קרון השירותים שבאירוע ולרשותו רכב שירות הצמוד במקום לאורך כל האירוע מרגע ההגעה לאיורע ועד תום המסיבה.
אם ניתן לקבל קרון שירותים ניידים מפואר ובו מערכות גיבוי כגון משאבות מיים כפולות, מזגנים ואבירי גיובי נוספים, מה טוב! כך גם במקרה תקלה לא תפסק פעילות תאי השרותים הזמניים והתקלה מסודר מבלי כל רמז או הרגשה לא נעימה לאורחים בעקבותיה.
כך מובטחת פעילות שוטפת אחידה ונעימה של השירותים הניידים לצד שביעות רצון האורחים ופניות בעקבות כך אלינו להשכרת ישרותים ניידים לאירועים שגם הם מתכננים.

איך ניתן לקבל חוות דעת על שירותים ניידים בצורה אוטנטית

ניתן להיכנס לאתרי ספקים של שירותים ניידים לצפייה בחוות דעת לקוחות ומפיקים כולל תמונות וסרטונים..  
כמו למשל בקישור שבאתר השירותים ניידים טויילטס של פורשור מומחים.
אם רוצים לקבל חוות דעת אודות שירותים ניידים באתר "גוגל" ללא חשד של חוות דעת שאינן אוטנטיות, באתר זה גוגל מוודא זהות הכותבים ומונע רישום כוזב משל מספר חוות דעת ע"י אותו משתמש.
מומלץ בחום לגלול מעט בחוות הדעת המוצגות לגבי שירותים ניידים באתר גוגל ולא לקרוא רק את דירוג הכוכבים הכללי או חוות דעת שלילית בודדת,  התיאור הרשום בחוות הדעת אלה משמעותי ביותר להחלטתכם בבחירת חברה לשירותים ניידים לאירועים